בית אבות בצפת

בית אבות בצפתהרבה קשישים בארץ, חוצים את הגבול של גיל הזהב, כאשר יש להם בעיות רפואיות בדרגות חומרה שבהרבה מקרים, מחייבים השגחה וטיפול סיעודיים. נותרת בפניהם ברירה אם ללכת לבית אבות רגיל, משולב או סיעודי. אם הקשישים גרים בצפון הרחוק, ניתן למצוא עבורם בית אבות צפת שיש בו נוף מרהיב, חדרים נוחים, חוגים ופעילות חברתית עם קשישים המתאימים לחברתם ועוד. אם יש לקשישים מטפלת הנמצאת עימם 24 שעות ביממה, לפעמים הם יהיו מעוניינים להיות בסביבת ביתם המוכרת, אך אם ישנה הידרדרות במצבם, המטפלת אינה רופאה ולפעמים לא תהיה מיומנת מספיק כמו צוות רפואי שלם כפי שיש במוסדות כמו בית אבות בצפת שיוכלו להיות לעזר רב ויעיל יותר לקשישים סיעודיים. חשוב כי הקשיש או הקשישה, יהיו במסגרת סיעודית וחברתית כמו בית אבות צפת אם הילדים שלהם נמצאים קרוב לאזור, כך שיוכלו לבקר אותם לעיתים קרובות ולשוחח עם הצוות של בית אבות צפת, בדבר בריאותו הפיזית והנפשית של הוריהם.

בית אבות צפת

אם מדובר בשני בני זוג קשישים שכל אחד נמצא במצב בריאותי ונפשי אחר, האחד למשל הוא יותר צלול ומתפקד והשני הוא סיעודי, ניתן לשכן אותם בבית אבות משולב, כך שלא ייפרדו ויוכלו להיות האחד עם השני. ישנו בית אבות צפת המתאים לקשישים שמעוניינים לחיות חיים איכותיים יותר כמו בית האבות "נוף אבות", שם הקשישים ייהנו ממסגרת מסודרת ופרטית ויזכו לטיפול מסור ומקצועי של הצוות המקצועי והרחום של בית האבות נוף אבות הנמצא בצפון הארץ. ברשת נוף אבות, יש 9 בתי אבות המתאימים למצבים השונים של הקשישים. ניתן לברר ולסייר במוסד כמו בית אבות צפת, להתרשם מהטיפול ומהמשפחות המגיעות לביקור. תוכלו לשאול אותם לגבי הטיפול שהוריהם מקבלים במוסד זה ולהתרשם.

ליוויי רפואי צמוד כל שעות היממה בבית אבות צפת

ישנו ליווי וטיפול מסור 24 שעות ביממה במוסד כמו בית אבות צפת. ישנן בדיקות רפואיות צמודות לכל אחד מהקשישים השוהים במקום כמו בית אבות צפת, הרופאים והצוות של מוסד זה, מכירים היטב כל מטופל השוהה אצלם, ישנה דיאטנית המתאימה תפריטים על פי הוראות הרופא הגריאטרי וכך הם זוכים לבריאות טובה ושהייה נעימה, תוך מגוון רב של פעילויות שגם יועילו להם וגם יחשפו אותם לחברה המתאימה להם. ישנו מגוון רב של פעילויות שהקשישים נהנים מהן, כמו: חוג קרמיקה, בישול, גינון טיפולי, תרפיה בתמונות, פיזיותרפיה ועוד מגוון של פעילויות הכוללות גם הרצאות, סרטים ועוד.

חיים מלאי תוכן בבית אבות צפת

החיים של הקשישים הנמצאים בבית אבות כמו בית אבות צפת הם מלאי תוכן, תמיד יהיו פעילים ויימצאו בחברה שרק ייהנו ממנה, אם הקשישים או אם הצוות המשרת אותם בכל שעות היממה. חשוב כי הקשישים יהיו פעילים על מנת להפעיל את המחשבה והגוף וכן, את הגירוי החיצוני, את כל אלה הם מקבלים ביד נדיבה במקום כמו בית אבות צפת.

לחצו כאן לאינפורמציה נוספת על בית אבות סיעודי