בית אבות בצפת

אם מדובר בשני בני זוג קשישים שכל אחד נמצא במצב בריאותי ונפשי אחר, האחד למשל הוא יותר צלול ומתפקד והשני הוא סיעודי, ניתן לשכן אותם בבית אבות משולב, כך שלא ייפרדו ויוכלו להיות האחד עם השני. ישנו בית אבות צפת המתאים לקשישים שמעוניינים לחיות חיים איכותיים יותר כמו בית האבות “נוף אבות”, שם הקשישים ייהנו ממסגרת מסודרת ופרטית ויזכו לטיפול מסור ומקצועי של הצוות המקצועי והרחום של בית האבות נוף אבות הנמצא בצפון הארץ. ברשת נוף אבות, יש 9 בתי אבות המתאימים למצבים השונים של הקשישים. ניתן לברר ולסייר במוסד כמו בית אבות צפת, להתרשם מהטיפול ומהמשפחות המגיעות לביקור. תוכלו לשאול אותם לגבי הטיפול שהוריהם מקבלים במוסד זה ולהתרשם.

ליוויי רפואי צמוד כל שעות היממה בבית אבות צפת

ישנו ליווי וטיפול מסור 24 שעות ביממה במוסד כמו בית אבות צפת. ישנן בדיקות רפואיות צמודות לכל אחד מהקשישים השוהים במקום כמו בית אבות צפת, הרופאים והצוות של מוסד זה, מכירים היטב כל מטופל השוהה אצלם, ישנה דיאטנית המתאימה תפריטים על פי הוראות הרופא הגריאטרי וכך הם זוכים לבריאות טובה ושהייה נעימה, תוך מגוון רב של פעילויות שגם יועילו להם וגם יחשפו אותם לחברה המתאימה להם. ישנו מגוון רב של פעילויות שהקשישים נהנים מהן, כמו: חוג קרמיקה, בישול, גינון טיפולי, תרפיה בתמונות, פיזיותרפיה ועוד מגוון של פעילויות הכוללות גם הרצאות, סרטים ועוד.

חיים מלאי תוכן בבית אבות צפת

החיים של הקשישים הנמצאים בבית אבות כמו בית אבות צפת הם מלאי תוכן, תמיד יהיו פעילים ויימצאו בחברה שרק ייהנו ממנה, אם הקשישים או אם הצוות המשרת אותם בכל שעות היממה. חשוב כי הקשישים יהיו פעילים על מנת להפעיל את המחשבה והגוף וכן, את הגירוי החיצוני, את כל אלה הם מקבלים ביד נדיבה במקום כמו בית אבות צפת.

לחצו כאן לאינפורמציה נוספת על בית אבות סיעודי