בית אבות | בתי אבות מרגוע לפרטים חייגו עכשיו 077-667-0285

איך לספר את סיפור חייהם של יקירינו שחוגגים יומולדת 80

By נובמבר 21, 2017 Uncategorized No Comments

אבא שלכם, או סבא שלכם הגיע לגיל 80? אמא, סבתא, אחות חוגגת 8 עשורי חיים? מגיע להם להעלות חיוך על הפנים. הם הגיעו רחוק. יש דרך לספר את סיפור החיים שלהם בדרך שתצחיק ותרגש אותם ואת כל הסובבים. יש דרך לעורר את סיפורם לחיים בדיוק כמו שתמיד רציתם. בדיוק כמו שמגיע להם.

איך עושים את זה?

דמיינו שיכולתם לספר סיפור בלי להתחשב בחוקי הפיזיקה, להוציא את הצופים לטיול מעבר לכותלי בית האבות, לחזור אחורה בזמן ולפגוש אנשים שאולי כבר אינם איתנו. כל זה אפשרי באמצעו יצירת סרטונים עם סטודיו מקצועי לאנימציה.

מבלי שהבחנו בכך, צמחו בישראל בתי עיצוב רבים שיפיקו וייצרו עבורכם סרטון מצחיק ומרגש שתוכלו להקרין בבית אבות ולרגש את יקירכם. כי זה לא כל יום שחוגגים שמונה עשורים של חיים. יום כזה יכול לשבור שגרה ולגבש את המשפחה. יצירת סרטון החוזר לרגעים המשמעותיים בחיים ולמפגשים עם אנשים אהובים שכבר לא אתנו יכול להציב געגוע מתוק ולספק תחושה של סגירת מעגל, ולעשות את זה באופן משעשע ונוגע ללב. בתי אבות הופכים מוארים בימי חג שכאלה וזה עושה טוב לכולם.

אני אישית יוצר בסטודיו בוטיק לאנימציה היילנדר (מוזמנים לבקר באתר: (www.highlander.co.il) ומתרגש להפיק סרטונים כאלה בכל פעם מחדש.

זה סרט שעשינו לאישה מדהימה (אבל קצת יותר צעירה):

אם אתם רוצים להתרשם מסטודיואים נוספים תוכלו להתחשב בשיקולים הבאים:

כאשר בוחרים את החברה שתיצור עבורכם את הסרטון, חשוב מאוד לבחור בנותן שירות מתאים. אומן שיש לו את היכולת ואת הנכונות לספק לכם את השירות המוצלח כרצונכם. כך שאתם תהיו מרוצים מהתוצאה, ותהיה לכם הנאה לצפות בסרטון וליהנות ממנו.

כך בוחרים יוצר סרטונים

  • מקצועיות – כולנו מודעים לכך שתוכנות המחשב כיום הולכות ומתקדמות, והן מציעות שפע של אפשרויות ואפקטים. כדי להיות בטוחים שאתם נהנים מכל הטוב הזה – עליכם לבחור ביוצר מעודכן ועכשווי שמכיר היטב את כל התוכנות ואת רזיהן. בחרו בחברה שמשתלמת בכל עת ומבצעת עבודות איכותיות ברמה מתקדמת ביותר. כמו שלא הייתם מתפשרים על בית אבות שלא עומד בדרישותיכם, אל תתפשרו גם כאן. חוגגים יומולדת 80 רק פעם אחת.
  • חשוב מאוד שהיוצר יהיה אדם בעל טעם טוב. כמו כן עליכם לוודא כי הטעם שלו מוצא חן בעיניכם ועונה על הציפיות שלכם. יש מקרים בהם אנשים מזמינים סרטונים ומגלים לאחר מעשה כי הסגנון אינו מוצלח לטעמם ולא מוצא חן בעיניהם כלל. לשם כך מומלץ לראות דוגמאות עבודה ולהתרשם. סרטונים שבוצעו בעבר על ידי היוצר יוכלו לספר לכם על הסגנון ועל ההתאמה שלו לצרכים שלכם.
  • מהירות עבודה – כאשר מפקידים עבודה אצל נותן שירות מעוניינים לקבל את התוצר זמן קצר לאחר ביצוע ההזמנה. חשוב לכם לוודא כי נותן השירות מבצע את העבודה במהירות ויעילות, ולא ימרח אתכם בלך ושוב עד שתזכו לקבל את הסרטון המוגמר לידיים. לא הייתם רותים להגיע למצב שכל המשפחה והחברים כבר ישובים לחגוג באולם של בית אבות והסרטון עדיין לא מוכן.
  • מחיר – המחירונים בתחום זה עשויים להיות בעלי פערים גדולים מאוד. אמנם יש מקרים בהם הפער מתברר כמשתלם בגין רמת העבודה. אך זאת עליכם לברר מראש כדי להיות בטוחים שאתם משלמים סכום סביר בגין העבודה. ולא משלמים מחיר גובה מידי בלי סיבה.

Leave a Reply