בית אבות נוף הקריה

בית אבות בקריות

מחפשים בית אבות בקריות? רשת נוף בתי אבות החזיקה בעבר בית אבות מקסים בלב הקריות, במרחק של 3 דקות מקניון הקריון וקרוב לנתיבי תחבורה ציבורית. עם זאת, כיום אנחנו לא נמצאים בקריות, אך מציעים מגוון פתרונות לקשישים בקריות הזקוקיים או מעוניינים לעבור לבית הורים איכותי ונעים.

לרשת נוף יש בתי הורים מדהימים בטבעון, בחיפה, עכו ועוד. מחפשים בתי אבות בקריות, בחיפה, בעכו והצפון? פנו אלינו ונשמח לסייע.

שירותי בית אבות בקריות ובצפון

עם כניסתכם לרשת בתי ההורים שלנו, תבינו שהגעתם למקום שהוא יותר בית מאשר מחלקות סיעודיות. האווירה המשפחתית והחמה, בנוסף לחדרים המרווחים המצוידים בקו טלפון, מקלחת ושירותים צמודים, מעניקה תחושה של בית. חדר האוכל המטופח משמש אכסניה נאותה לתפריט הטעים והכשר: התפריט מפוקח ע"י דיאטנית, וכל דייר בעל צרכים תזונתיים מיוחדים מקבל מענה הולם.

בזכות הטיפול

בית אבות מרשת נוף הינו מהמובילים בבתי האבות בצפון בכלל ובין בתי אבות בקריות, בחיפה ובצפון בפרט. הטיפול הסיעודי בו ניתן ע"י צוות רב, ותיק ומקצועי הכולל רופא, אחיות 24 שעות ביממה, מטפלות עם ניסיון בגריאטריה, צוות פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, מדריכות תעסוקה ומערך סוציאלי שילווה אתכם אל מול סבך הבירוקרטיה של הרשויות – והכל עם יחס אישי, חם ומבין. רשת נוף ערוכה ערוך לתת גם שירותים נלווים כמו פיזיותרפיה, פדיקור / מניקור, ספרית ומכבסה ללא תוספת.

תרבות והווי

במשך שעות הבוקר ואחה"צ הדיירים מחוץ לחדר ועסוקים בפעילויות כגון: משחקי חברה, מלאכת יד משחקי בינגו, קבוצות מועדון ועוד. כמו כן במקום נחגגים ימי הולדת, חגים, קבלת שבת בשיתוף המשפחות ומתנדבים מהקהילה.

מקיימים קשר הדוק עם הקהילה

אזורי הפעילות הנוחים שוקקים חיים במשך היום, אם זה בפעילויות בקבוצה, פעילויות תעסוקתיות אישיות לדיירים, או ילדים מבי"ס סמוכים שמאמצים את הדיירים ובאים לבקרם פעם בשבוע, כך שלמעשה הדיירים נמצאים מחוץ לחדר בשעות הבוקר ואחה"צ. ברשת נוף נערכים בנוסף לפעילויות השוטפות גם פרויקטים קהילתיים (למשל עם סטודנטים ותלמידי בית ספר) המוסיפים רבות לאיכות החיים במקום.

בתי האבות שלנו פועלים ברישוי ופיקוח האגף לגריאטריה שליד משרד הבריאות. המשפחה והחברים מוזמנים לבקר תמיד.

קראו עוד: בית אבות בחיפה
קראו עוד: בית אבות ליד יקנעם

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הודעה