טבעון

בית אבות נוף טבעון

טובל בירק, מוקף עצים ומשקיף על מפרץ חיפה – נוף טבעון שוכן באחת מהנקודות היפות בקריית טבעון (ליד יקנעם), ב-3 מבנים משופצים על צלע ההר. נוף טבעון הינו בית אבות בטבעון המשרת עצמאים, תשושים וסיעודיים. בין הבולטים בבתי האבות בצפון הוא בית האבות נוף טבעון! הבית משרת את אוכלוסיית קרית טבעון, יקנעם, מגדל העמק, רמת ישי וכל אזור הצפון.

שירותי בית אבות בטבעון – נוף טבעון

מה נוכל להציע ליקירכם?

הטיפול וההשגחה מתבצעים ע"י צוות רב מקצועי הכולל רופא, אחיות 24 שעות ביממה, מטפלות ומערך סוציאלי מקיף. דייריו זוכים להשגחה רפואית צמודה ולעזרה בתפקוד היומיומי– הכול לפי צרכי הדייר.

צוות המרפאה המסור והמיומן מטפל בכל בעיה, ולמעשה חוסך לדייר את הטרחה שבהליכה לקופ"ח: מרשמים ניתנים ע"י הרופא שבמקום, התרופות מגיעות אל הדייר, בדיקות דם נלקחות במקום, הפניות רפואיות מסודרות ע"י הצוות, ותמיד עם חיוך ומילה טובה. נוף טבעון ערוך לתת גם שירותים נלווים כמו פיזיותרפיה, פדיקור / מניקור, ספרית ומכבסה. במקום מגוון חדרים לזוגות ובודדים. החדרים ממוזגים, מרוהטים, מצוידים בטלפון, מקלחת ושירותים צמודים, מקרר קטן וחיבור לכבלים. חדר האוכל המרווח, פינות ישיבה לקפה והקפיטריה עם הנוף המרהיב מוסיפים לתפריט הכשר והטעים.

התפריט מפוקח ע"י דיאטנית, כאשר כל דייר מקבל מענה לצרכיו המיוחדים. המועדון (בו יש ספרייה גדולה לרווחת הדיירים) שוקק חיים במהלך רוב שעות היום, כאשר הפעילות המגוונת כוללת – יוגה, טאי צ'י, ציור, קרמיקה, קונצרטים, הופעות הרכבים מוזיקאלים, זמרים בשפות שונות, בינגו, הרצאות על אקטואליה, פלדנקרייז, התעמלות, חוג תנ"ך ,חוג ספרות, קבוצות הפעלה, מלאכת יד, חגיגת חגי ישראל, מסיבות ימי הולדת, קבלות שבת, סרטים ועוד.

פעילויות בית אבות נוף טבעון

כשהאחד עצמאי – והשני סיעודי בנוף טבעון קיימת גם מחלקה סיעודית – שילוב מיוחד זה של בית אבות לעצמאים ומחלקה סיעודית השוכנת לצדו מאפשר לבני זוג להישאר אחד ליד השני גם כשלכל אחד מהם צרכים שונים, וחוסך למשפחה את הצורך לבלות זמן עם אחד על חשבון השני. הטיפול הסיעודי ניתן ע"י צוות אחיות בעלות ניסיון בטיפול סיעודי בנוסף לצוות הפיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, מדריכות תעסוקה ועובדת סוציאלית.

נוף טבעון פועל ברישוי ופיקוח האגף לגריאטריה משרד הבריאות והשירות לזקן משרד הרווחה. במקום יש חנייה בשפע, והמשפחה והחברים מוזמנים לבקר בכל שעות היום וליהנות מהאווירה המיוחדת השוררת במקום.

לצפייה בתמונות מאירועי נוף טבעון
קראו את מכתבי התודה של נוף טבעון

קראו עוד: בית אבות בקריות
קראו עוד: בית אבות בחיפה

תמונות מבית אבות נוף טבעון

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הודעה