אודות רשת מרגוע

חזון קבוצת מרגוע

אנו רואים בדיירים ובבני משפחותיהם את לקוחותינו. אנו שואפים להוביל את בתי ההורים בתחום המקצועי ובמעטפת הטיפול האישי בלקוח. מטרתנו שהדיירים ובני משפחותיהם ירגישו מוערכים, רצויים ואהובים. אנו רואים בעובדינו את הגורם העיקרי להצלחה, ומעודדים התפתחות אישית ומקצועית התורמת לעובד, למטופל ולמשפחתו. אנו מזמינים אותכם לעמוד הבית באתר לקריאה נוספת אודות בתי האבות ברשת ומה אנחנו יכולים לעשות עבור יקיריכם.

אודותינו

רשת בתי הורים, מקבוצת "מרגוע" שהחלה את דרכה לפני כ-45 שנה עת רכשה בית פרטי יפהפה בגדרה,והפכה אותו לבית האבות הראשון-"מרפא גנים "בגדרה. לאחר מכן הוקמו בתי אבות נוספים וחשובים כמו נאות התיכון ביפו, ונאות  לה גרדיה בתל אביב.

כיום מונה הרשת 4 בתי הורים הפזורים באזור הצפון ופתח תקווה .ונותנים מענה למגוון מצבים תפקודיים. כל בתי האבות שלנו מותאמים לתוכנית החדשה והמחמירה של משרד הבריאות משנת 2016. בקבוצת מרגוע שוקדים כל הזמן כיצד ניתן לשפר ולהיטיב  את איכות החיים של הקשישים, ולדאוג לבריאותם ולביטחונם של הקשישים.

לשם כך הותקנה טכנולוגיה פורצת דרך של חברת Amity לניטור ומעקב אחר הקשישים בהיותם במרחב הפרטי. בקבוצת מרגוע  הבינו כי הטיפול בקשישים נושא בחובו אחריות רבה ולא מעט אתגרים. לכן כל אנשי הצוות המקצועי שלנו מתחייבים להקפיד ולשמור על בריאותם,כבודם ואיכות חייהם, של הדיירים שלנו.

בשיתוף פעולה מלא עם בני משפחותיהם. קבוצת מרגוע משקיע בהון האנושי של החברה בכלל. ובצוות המקצועי והפרא רפואי בפרט.על מנת שהדיירים שלנו יקבלו את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר שניתן לקבל במסגרת השהיה בבית האבות שלנו. כך שבני המשפחות יוכלו לישון בשקט ובשלווה  מתוך ידיעה שיקיריהם נמצאים בידיים טובות ואוהבות.

למעוניינים בבתי הרשת מלאו פרטים או צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון: 077-667-0285